KANTOORCOMPLEX PAULINA, MAASDIJK

XSRail valbeveiliging systeem aan kantoorcomplex Paulina Maasdijk
Op bedrijventerrein Honderdland in Maasdijk staat Paulina, een energieneutraal kantoorpand uit de koker van Moen & van Oosten Architecten.
Het gebouw wordt ten opzichte van het maaiveld opgetild en bevat een groot atrium, met links en rechts zwevende kantoorvleugels die worden omkaderd met lichte aluminium roostervloeren die als glazenwassersbordes dienen. Zulke bordessen zijn eveneens aan de buitenkant van het pand aangebracht waar ze naast de toegang tot de beglazing ook dienstdoen als buitenzonwering.
Geborgde esthetiek
Om voor glazenwassers veilig werken op hoogte te realiseren er gekozen voor een XSRail valbeveiliging systeem van XSPlatforms. De architect zocht een relatief onzichtbare oplossing voor het veilig werken op hoogte. Samen met de leverancier van de roostervloeren is er een speciale bevestigingsbeugel ontworpen waaraan zowel de roosters als het railsysteem bevestigd kon worden. Met deze twee-in-een oplossing is zowel de veiligheid als de esthetiek geborgd.
Soepel en comfortable
Elk XSRail traject bestaat uit segmenten van zes meter die op een viertal punten aan de bordessen zijn bevestigd. Het systeem bestaat uit een rails en een beveiligingsmechanisme. Dit mechanisme wordt ook wel vangwagen of runner genoemd en garandeert een soepele geleiding en comfortabele geruisloze verplaatsing van de gebruiker. De starre verbinding van het railsysteem zorgt ervoor dat een glazenwasser bij instabiliteit hooguit 20 centimeter valt. Dit XSRail valbeveiligingsysteem kan tot zes personen dragen. Dit houdt in dat bij een ongeval op hoogte de reddingswerkers alsnog veilig gebruik kunnen maken van het systeem.
De oplossingen van AllRisk worden door architecten zeer gewaardeerd. Dat bewijst onze aanwezigheid in verschillende bestekken. Paulina is het tweede project dat AllRisk samen met Moen & van Oosten hebben gerealiseerd. De samenwerking aan project De Walvis op Bickerseiland in Amsterdam smaakte duidelijk naar meer.
Ook uw valbeveiligingproject met AllRisk?
Neem dan contact op met onze Valbeveiliging Experts. Zij helpen u graag verder met al uw valbeveiliging vraagstukken!

Burt Disser

Daniel Post

Frank Hulleman
WAT ONZE KLANTEN ZEGGEN
De rescuetraining van AllRisk is nuttig en verhelderend
Het is voor ons noodzakelijk om regelmatig een rescuetraining te volgen. Noodsituaties komen gelukkig niet vaak voor, maar als het gebeurt dan is het van het grootste belang dat we op de juiste wijze kunnen handelen.”
AllRisk heeft een krachtig productportfolio en geeft goed advies op maat.
Het geven van een goed advies in valbeveiliging is complex, elke situatie vraagt om een specifieke oplossing. AllRisk is hierin onze ideale partner met een krachtig productportfolio, uitgebreide producttrainingen, advies op maat en ondersteuning op locatie.”
Korte lijnen met een vast aanspreekpunt en snel reageren, dat is wat AllRisk kenmerkt.
Om het jaarlijks onderhoud op het dak van Winkelcentrum Schuttersveld in Enschede veilig uit te kunnen voeren, hebben wij door AllRisk valbeveiliging laten plaatsen. We kennen dit bedrijf al jaren en zijn tevreden over de kwaliteit en service.”
Veel deskundigheid bij AllRisk en altijd bereikbaar
Er dienen geregeld werkzaamheden uitgevoerd te worden op daken van onze gebouwen. Bij daglicht, maar ook ’s nachts. AllRisk heeft mede daarom randbeveiliging geadviseerd, die ook ‘s nachts optimale veiligheid biedt. Daarnaast geeft het veel vrijheid aan personeel om werkzaamheden te verrichten. We zijn tevreden over het advies en de service van AllRisk.








